Дружній колектив закладу

/Files/images/2018_rk/колектив конференція.JPG

/Files/images/CIMG03.jpgБілик Олена Василівна – керівник гуртків «Макраме» та "Веселкові барви", що працює на базі КЗ "Долинська ЗШ І – ІІІ ст. №4 Долинської районної ради".

Закінчила Криворізький державний педагогічний інститут у 1995 році за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання», присвоєно кваліфікацію вчителя початкових класів.

У позашкільному закладі працює з 1997 року.

Проблемне питання: «Гармонійний розвиток вихованців через вивчення національних традицій на заняттях гуртка».

Протягом останніх 4-ьох років Олена Василівна є секретарем педагогічної ради.

Нагороджена Грамотою відділу освіти Долинської районної державної адміністрації за сумлінну працю, високу професійну майстерність та досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління (2009) та Дипломом Управління освіти і науки Кіровоградської державної адміністрації за зайняте ІІІ місце в номінації «Керівник творчого об’єднання позашкільного закладу» обласного етапу Всеукраїнського конкурсу методичних моделей виховного процесу в освітніх закладах «Виховати особистість» (2010)

У 2018 році нагороджена грамотою відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.


/Files/images/2016_rk/DSC03686.JPG Боарна Людмила Іванівна - керівник гуртків "Саду мого дивосвіт" та "Валеологія", що працюють на базі КЗ "Долинська ЗШ І – ІІІ ст. №2 ім.А.С.Макаренка Долинської районної ради".

У закладі працює з 2006 року.

У 2009 році нагороджена грамотою відділу освіти Долинської районної державної адміністрації.

/Files/images/Гасаненко.JPGГасаненко Олена Сергіївна – керівник гуртків «Оригамі» та «Інтелект+», що працюють на базі КЗ "Маловодянська ЗШ І – ІІІ ст. Долинської районної ради"

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В.К. Винниченка у 2000 році за спеціальністю вчитель хімії та біології.

У позашкільному закладі працює з 2003 року.

Проблемне питання: «Використання різних форм роботи як один з чинників формування громадянської зрілості підлітків».

Нагороджена Грамотою Управління освіти і науки Кіровоградської державної адміністрації за кращу методичну розробку з науково-технічної творчості серед педагогів позашкільних закладів (2009); Грамотою відділу освіти Долинської районної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління (2014).

Переможець конкурсу педагогічної майстерності "Кращий керівник гуртка - 2008".

У 2014 році стала переможцем у категорії "Інтелектуальний розвиток" обласного етапу Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності "Джерело творчості" в номінації "Керівник гуртка -2014".

У 2014 році Гасаненко О.С. присвоєно педагогічне звання "керівник гуртка - методист".

У 2016 році отримала Диплом ІІІ ступеня за участь у Всеукраїнському конкурсі "Цікава школа" номінація "Найоригінальніший навчальний заклад"

/Files/images/2016_rk/Діна Володимирівна.JPG Гетманець Діна Володимирівна - керівник гуртків "Вузликове плетіння" та "Народна лялька", майстер з виготовлення народного художнього вбрання (атестована Національною спілкою майстрів народного мистецтва України). Гуртки працюють на базі КЗ "ЦДЮТ Долинської райради" та КЗ "Долинська ЗШ І-ІІІ ст.№2 імені А.С.Макаренка Долинської районної ради".

Гетманець Д.В. - голова методичного об'єднання керівників гуртків декоративно-ужиткового напрямку, член обласного методичного об'єднання керівників гуртків декоративно-ужиткового напрямку.

У 2013 році їй присвоєно педагогічне звання "керівник гуртка - методист".

У 2016 році стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва" та лауреатом другого (очного) туру 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу "Джерело творчості".

/Files/images/2016_rk/Гломбіцька.jpg Гломбіцька Лариса Миколаївна - керівник гуртків «М’яка іграшка», "Тістопластика" та «В’язання гачком», що працюють на базі КЗ "Братолюбівська ЗШ І-ІІІ ст. Долинської районної ради".

Закінчила курси художньої прикладної вишивки (свідоцтво № 1184) в 1993 році Учбово-курсового сектору Будинку офіцерів МО СРСР.

У закладі працює з 1994 року.

Проблема, над якою працює педагог «Формування національної свідомості вихованців через залучення дітей до участі у виставках та конкурсах».

У конкурсі педагогічної майстерності "Кращий керівник гуртка - 2008" виборола ІІ місце.

Нагороджена Грамотою відділу освіти Долинської райдержадміністрації (2012 р.)

/Files/images/2016_rk/P3173312.JPG Гніда Аліна Олександрівна - керівник гуртків "Паперове диво" і "Квілінг"", які працюють на базі КЗ "НВК «Долинська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №3 Долинської районної ради".

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В.Винниченка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Технологічну освіта" та здобула кваліфікацію вчителя технологій, профільного навчання (конструювання та моделювання одягу), креслення.

У позашкільному навчальному закладі працює з 2012 року.

У конкурсі педагогічної майстерності "На крилах творчості" зайняла ІІІ місце (квітень 2017 р.).

/Files/images/2016_rk/Семінар 27.10.2016.JPG Грищенко Микола Васильович - керівник фізкультурно-спортивного та фізкультурно-оздоровчого гуртків, які працюють на базі КЗ "Долинська ЗШ І-ІІІ ст. №2 ім. А.С.Макаренка Долинської районної ради" та Іванівська філія КЗ "Долинська г загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Долинської районної ради".

У 1983 році закінчив Львівський державний університет та здобув кваліфікацію вчитель історії.

В закладі працює з 2010 року.

/Files/images/2018_rk/Гулієва.png Гулієва Наталія Володимирівна - керівник гуртка "Циркове мистецтво", що працює на базі КЗ "Долинська ЗШ І-ІІІ ст. №4 Долинської районної ради". Закінчила Олександрійське педучилище у 1980 році.

В закладі працює з вересня 2018 року

/Files/images/2016_rk/Іра Дзюба.JPG Дзюба Ірина Олександрівна - керівник гуртків "Творча майстерня", "Чарівні пальчики" та "Дизайн одягу", що працюють у приміщенні ЦДЮТ.

Закінчила Нікопольське педагогічне училище у 1992 році за спеціальністю "вихователь дитячого садка". В ЦДЮТ працює з 2012 року.

У конкурсі педагогічної майстерності "Творча особистість" здобула ІІ місце (2013р).

Нагороджена грамотою відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (2018 р)

/Files/images/2016_rk/Бомонд.JPG Ісаєв Сергій Борисович - керівник гуртка спортивного бального танцю "Бомонд", який працює у приміщенні КЗ "ЦДЮТ Долинської райради".

Закінчив Кіровоградський державний педагогічний університет у 2002 році здобув кваліфікацію вчитель хореографії, етики та естетики.

В закладі працює з 2013 року.

Нагороджений грамотою відділу освіти Долинської райдержадміністрації (2015 р.) та грамотою Долинської райдержадміністрації та районної ради (2017р).

Переможець конкурсу педагогічної майстерності "На крилах творчості" (квітень 2017 р)

/Files/images/2018_rk/Ісаєва.png Ісаєва Тетяна Володимирівна - керівник гуртків "Дивосвіт" та "Весела карусель", які функціонують на базі КЗ "Долинська ЗШ І-ІІІ ст. №4 Долинської районної ради".

Закінчила Кіровоградський педагогічний університет у 2007 році. У закладі працює з 2018 року

/Files/images/2016_rk/Кобис.jpg

Кобис Оксана Анатоліївна - керівник гуртків "В'язання гачком" та "Різнобарвний дивограй", що працюють на базі КЗ "Долинська ЗШ І-ІІІ ст. №4 Долинської районної ради".

Закінчила Олександрійський педагогічний коледж у 2002 році. В ЦДЮТ працює з 1993 року.

Проблема, над якою працює педагог: "Розвиток творчих здібностей гуртківців через вивчення національних традицій на заняттях гуртка".

Нагороджена Грамотою відділу освіти Долинської райдержадміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята Дня працівників освіти (2008 рік) та подякою Управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації, обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді за методичну роботу"Виховання любові до національних традицій шляхом виготовлення "Великодніх символів" обласного конкурсу методичних робіт з науково- технічної творчості серед педагогів позашкільних навчальних закладів (2010 рік).

У 2017 році нагороджена грамотою відділу освіти, молоді та спорту Долинської райдержадміністрації.

/Files/images/2015-2016_nr/DSCN3258.JPG Корнієнко Ігор Іванович - акомпаніатор КЗ "ЦДЮТ Долинської райради". Здійснює музичний супровід на гуртках "Циркове мистецтво" та народно-сценічного танцю, масових заходів, конкурсів, свят.

Закінчив Дніпропетровське культурно-освітнє училище у 1982 році.

Нагорожений грамотою відділу освіти, молоді та спорту Долинської райдержадмінстрації (2016 р)

/Files/images/2016_rk/Росита.JPG Корнієнко Росіта Миколаївна - керівник гуртків «Жива скарбниця» та «Природничі фантазії», що працюють на базі КЗ "НВК "Долинська гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3 Долинської районної ради".

У позашкільному навчальному закладі працює з 1993 року.

Закінчила Криворізький державний педагогічний інститут у 1989 році за спеціальністю «вчитель географії та біології».

Проблемне питання, над яким працює педагог:«Виховання духовності через процес пізнання закономірностей природи».

Відзначена Дипломом учасника Всеукраїнського конкурсу «Цікава школа», номінація «Нетрадиційне заняття» (2012р.)

У 2015 році присвоєно педагогічне звання "керівник гуртка - методист".

У 2016 році стала переможцем заочного етапу та учасником очного обласного туру Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" у номінації "Керівник екологічного гуртка".

Голова профспілкового комітету закладу з 2017 року.

Нагороджена Подякою обласного управління освіти (2017 р)

/Files/images/Крамаренко.JPG

Крамаренко Ірина Сергіївна- керівник гуртків «Ляльковий театр» та «Театральне мистецтво», що працюють на базі КЗ "Долинська ЗШ І-ІІІ ст. №4 Долинської районної ради".

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка у 2005 році і отримала повну вищу освіту за спеціальністю « Початкове навчання» та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, організатора початкового навчання, вихователя дитячих дошкільних закладів.

У позашкільному навчальному закладі працює з 2011 року.

Проблемне питання, над яким працює педагог, «Розвиток естетичного виховання засобами театральної діяльності» (перебуває у відпустці по догляду за дитиною).

Переможець конкурсу педагогічної майстерності "Творча особистість" (2013 р).

/Files/images/2016_rk/Інна.jpg Леонтьєва Інна Василівна - керівник гуртка «Бісероплетіння», який працює на базі КЗ "НВК «Долинська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради"».

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут ім.О.С.Пушкіна у 1991 році за спеціальністю вчитель російської мови та літератури.

В позашкільній освіті з 1994 року.

Проблемне питання «Розвиток соціальної компетентності вихованців у процесі проектної діяльності".

Нагороджена Грамотою відділу освіти за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята дня працівників освіти (2008р), Подякою управління освіти і науки, ОЦНТТУМу за методичну розробку заняття гуртка «Бісероплетіння» «Плетіння тваринок, героїв українських народних казок технікою паралельне низання» обласного конкурсу методичних робіт з науково-технічної творчості серед педагогів позашкільних навчальних закладів (2010р)

/Files/images/Директор.jpegМарущак Ірина Миколаївна - керівник гуртка "Українська мова", що працює на базі КЗ "Долинська ЗШ І-ІІІ ст. №2 ім. А.С.Макаренка Долинської районної ради"

Закінчила у 2002 році КДПУ ім.В.Винниченка за спеціальністю "вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури".

Проблема, над якою працює педагог: "Формування комунікаційних компетентностей гуртківців засобами української мови". Гурток працює перший рік, але вихованці вже взяли участь у обласному конкурсі на кращу творчу роботу серед учнівської молоді, присвячену 150-річчю від дня народження видатного земляка, архітектора Якова Паученка та у ІІІ Всеукраїнському конкурсі есе «Я – європеєць», яку проводять Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України.

/Files/images/Микитенко.PNGМикитенко Світлана Анатоліївна - керівник гуртків "Лідер" та "Точка зору", які функціонують у приміщенні КЗ "ЦДЮТ Долинської райради".

У позашкільній освіті працює з 2013 року.

Проблемне питання «Розвиток самопізнання і самовираження особистості в контексті національного виховання»

У конкурсі педагогічної майстерності "Творча особистість" посіла ІІ місце (2013 р)

У 2018 році відзначена як координатор РПД подякою Долинської райдержадміністрації.

/Files/images/2016_rk/Пайцун.JPG Пайцун Ірина Анатоліївна - керівник гуртків "Олівець-малювець" та "Павутинка", що працюють на базах КЗ "Долинська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Долинської районної ради" та КЗ "Долинська ЗШ І-ІІІ ст. №2 ім. А.С.Макаренка Долинської районної ради"

Закінчила Кіровоградський педагогічний університет ім В.Винниченка за спеціальністю вчитель початкових класів.

У конкурсі педагогічної майстерності "Кращий керівник гуртка -2011" виборола ІІ місце.

Нагороджена грамотою відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (2018 р.)

/Files/images/Надя.jpg Польова Надія Сергіївна - керівник гуртка народно-сценічного танцю, який працює на базі КЗ "Долинська ЗШ І-ІІІ ст. №4 Долинської районної ради" та на базі КЗ "Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст. Долинської районної ради"

Закінчила Кіровоградський педагогічний університет імені Володимира Винниченка у 2016 році за спеціальністю Хореографія та здобула кваліфікацію вчитель хореографії, етики та естетики.

У закладі працює з листопада 2016 року.

/Files/images/DSCN3743.jpg Попович Віта Леонідівна – керівник гуртків «М’яка іграшка» та "Штучні квіти", що працюють на базі КЗ "ЦДЮТ Долинської райради".

Закінчила Слов'янське професійно-технічне училище № 76 у 1987 році за спеціальністю «живописець».

У закладі працює з 1992 року.

Проблемне питання, над яким працює керівник гуртка: "Розвиток творчих здібностей дітей на заняттях гуртка шляхом вивчення народних традицій, звичаїв".

Нагороджена Грамотою відділу освіти Долинської районної державної адміністрації за сумлінну працю,високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята Дня працівників освіти (2008р.) та Подякою Долинської районної державної адміністрації відділу у справах сім’ї , молоді та спорту за активну громадську позицію з питань збереження народних українських традицій, пропагування народної творчості,залучення до змістовного дозвілля дітей з багатодітних сімей та участь в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю - конкурсу «Таланти багатодітної родини» (2012 р.)

Нагороджена грамотою Долинської райдержадміністрації (2017 р)

/Files/images/DSCN2599.JPGРева Світлана Володимирівна - керівник гуртків «Рельєфна вишивка» та "Художня вишивка", що працюють на базі КЗ "НВК "Долинська гімназія - ЗШ І-ІІІ ст. №3 Долинської районної ради".

Закінчила Криворізький державний педагогічний університет у 2005 році за спеціальністю «початкове навчання» та здобула кваліфікацію "вчитель початкових класів".

В закладі працює з 2006 року.

Проблема, над якою працює керівник гуртка: «Вишивка як засіб збереження українських традицій та розвиток національної самосвідомості гуртківців».

Голова методичного об’єднання керівників гуртків декоративно-ужиткового напрямку, секретар атестаційної комісії та методичної ради закладу.

Нагороджена Грамотою відділу освіти Долинської районної державної адміністрації за сумлінну працю, високу професійну майстерність та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління. (2012 р.) та Грамотою за зайняте І місце у конкурсі педагогічної майстерності "Кращий керівник гуртка - 2011"

У 2016 році отримала Диплом ІІІ ступеня за участь у Всеукраїнському конкурсі "Цікава школа" номінація "Нетрадиційне заняття гуртка". Нагороджена грамотою Долинської районної державної адміністрації (2016 р.)

/Files/images/2013-2014_nr/9DYwqLRf1Cw.jpgРезніченко Оксана Євгеніївна - керівник гуртків "Народна творчість" та "Сувенір", які функціонують на базі КЗ "Долинська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Долинської районної ради" та КЗ "Долинська ЗШ І-ІІІ ст. №2 ім. А.С.Макаренка Долинської районної ради".

В закладі працює з 2013 року.

У 2014 році закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет імені В. Винниченка та здобула кваліфікацію вчитель початкових класів.

У конкурсі педагогічної майстеності "На крилах тволрчості" посіла ІІ місце (2017 р.)

/Files/images/DSCN1668.jpg

Удовіченко Ірина Петрівна - керівник гуртків "Євроклуб "Діалог" та "Стань творцем свого життя".

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет імені В. Винниченка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література» та здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури основної і старшої школи. Має повну вищу освіту

Гурток «Євроклуб» «Діалог» розпочав свою діяльність 17 вересня 2010 року і працює на базі КЗ "Долинська ЗШ І-ІІІ ст. №2 ім. А.С. Макаренка Долинської районної ради"

Проблемне питання, над яким працює керівник гуртка: «Формування життєвої компетентності гуртківців через організацію Європейських стосунків».

Нагороджена Грамотою за сумлінну творчу працю та значний особистий внесок у розвиток і виховання дітей та учнівської молоді та Грамотою за активну участь в обласному «Єврофесті – 2012» та вагомий особистий внесок у популяризацію європейських цінностей серед учнівської молоді та нагоди відзначення Дня Європи в Україні.

У конкурсі педагогічної майстерності "Творча особистість" посіла ІІІ місце (2013 р).

У 2015 році нагороджена грамотою відділу освіти Долинської райдержадміністраці.

/Files/images/noviy_2017_rk/Валера.jpg Устенко Валерій Миколайович - керівник гуртків "Пішохідний туризм" та "Спортивне орієнтування", що працюють на базі КЗ "Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Долинської районної ради"

Закінчив Кіровоградський педагогічний інститут імені В.К. Винниченка у 1993 році та здобув кваліфікацію вчитель фізики та інформатики.

У позашкільній освіті з 2016 року.

Кiлькiсть переглядiв: 6102

Коментарi

 • Thomashoush

  2018-04-02 23:04:03

  canadapharmacyonline com [url=http://canadianpharmacyntx.com/]approved canadian online pharmacies[/url] canadian pharmacies online canadian pharmacies...

 • Anufe38

  2018-04-02 16:34:35

  http://www.politicanada.ca/blogs/313/2119/esomeprazole-bon-marche-esomeprazole-pour-homme-achat http://www.firestaramusements.ca/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=27618 http://amusecandy.com/blogs/post/100812 http://sielatycki.com/blogs/10796/90497/purchase-discount-claritin-10mg http://n29660ke.beget.tech/313/commander-vantin-cefpodoxime-cefpodoxime-pharmacie-cher http://cylindrymiarowe.pl/blogs/post/60863 http://www.networkwiththem.org/blogs/post/15163 http://ceveplasakbiz.xlphp.net/index...

 • probivinfo

  2018-04-02 13:52:32

  Пробив информации по абсолютно любым госсударственным базам, а так же банкам и сотовым сетям. Достанем для вас информацию из баз МВД, ГИБДД, ФССП, ФМС, Налоговой, ЕГРП, Пенсионному фонду А так же достанем паспортные данные, сделаем детализацию, определим местоположение абонента таких сетей как МТС, Билайн, Мегафон, Теле2 и достанем информацию из любых российских банков. Так же имеем много возможностей достать информацию из баз Украины, Беларуси, Казахстана и других стран ближнего зарубежья. Оплата...

 • Texuj86

  2018-04-02 10:16:11

  http://snopeczek.hekko.pl/196843/loxapina-comprar-linea-puerto-puedo-comprar-loxapina-bolivia http://askexpert.in/index.php?qa=160492&qa_1=metoprolol-25mg-commander-ordonnance-achat-toprol-online http://jaktlumaczyc.pl/3012/mesalazine-puedo-comprar-urgente-estados-unidos http://lesko.com/q2a/index.php?qa=2921&qa_1=solifenacin-10mg-without-where-solifenacin-over-the-counter http://www.holidayscanada.com/blogs/52/1768/order-prazosin-online-where-to-order-minipress-in-verified-ph http://showmeanswer...

 • MichaWooms

  2018-04-02 08:31:01

  Hello. And Bye....

 • Rikeb01

  2018-04-01 19:18:04

  http://socialenginepro.com/demo_i_love_metro/blogs/13006/28318/farmacia-en-linea-donde-comprar http://www.haiwaishijie.com/4944/amoxicillin-ligne-acheter-ordonnance-amoxicillin-reduit http://mrreevescomputerlab.com/oxwall/blogs/post/8913 http://southweddingdreams.com/index.php?do=/blog/142660/buy-clotrimazole-online-purchase-clotrimazole-soft-tabs/ http://amusecandy.com/blogs/post/176905 http://cylindrymiarowe.pl/blogs/post/6905 http://support.myyna.com/404688/buy-cardura-4mg-low-price-cardura-mail-order-denmark https://bananabook...

 • Hovsardtsteex

  2018-04-01 00:49:24

  Разрешите себе избавиться от дипрессии, испытайте подлинную страсть и испепеляющую необузданность. Порадуйте себя дивным вечером с путнаой [url=http://russkieprostitutkikrasnodara24.ru/vika-22]Странички страстных проституток с расширенным поиском[/url] [url=http://novyepornoistoriixxx.ru/leja-pod-dembelem-]Подбирай восточных проституток с близостью от метро[/url] [url=http://istoriiprostitutkiodessy.bid/mujchina-v-vozraste]Закажи восточных проституток с интересной внешностью[/url] Подбирай местных...

 • Yuxam33

  2018-03-31 22:32:01

  http://snopeczek.hekko.pl/208838/buy-alfacip-0-5mg-buy-cheap-alfacip-oral-jelly https://www.olliesmusic.com/blog/2040/order-nateglinide-120mg-online-where-can-i-buy-starlix-in-verified-medstore/ http://southweddingdreams.com/index.php?do=/blog/133479/order-loperamide-2mg-cheap-how-can-i-buy-imodium-no-need-prescription/ http://barbershoppers.org/blogs/post/9610 http://www.rojocreation.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=10791 http://jaktlumaczyc.pl/16527/order-serophene-online-where-order-clomiphene-free-delivery http://www...

 • AntolioKnide

  2018-03-30 23:22:45

  Hello. And Bye....

 • BrettTam

  2018-03-30 22:15:37

  [url=http://www.shivamind.net/confuse/banner.asp?lan=197-Kamagra-Jelly-Biverkningar-Cialis-I-Thailand-Kamagra-Gel]Kamagra Jelly Biverkningar[/url] A great technique to substantially whiten your pearly whites normally is simply by combining peroxide with preparing soft drinks and cleaning on the mixture. Usually do not take, but instead clean in the mixture and let rest for many minutes. This can be a natural teeth whitening broker that basically works well and should go quite a distance. [url=http://www...