Наші педагоги

/Files/images/CIMG03.jpgБілик Олена Василівна – керівник гуртків «Макраме» та "Веселкові барви", що працює на базі КЗ "Долинська ЗШ І – ІІІ ст. №4 Долинської районної ради".

Закінчила Криворізький державний педагогічний інститут у 1995 році за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання», присвоєно кваліфікацію вчителя початкових класів.

У позашкільному закладі працює з 1997 року.

Проблемне питання: «Гармонійний розвиток вихованців через вивчення національних традицій на заняттях гуртка».

Протягом останніх 4-ьох років Олена Василівна є секретарем педагогічної ради.

Нагороджена Грамотою відділу освіти Долинської районної державної адміністрації за сумлінну працю, високу професійну майстерність та досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління (2009) та Дипломом Управління освіти і науки Кіровоградської державної адміністрації за зайняте ІІІ місце в номінації «Керівник творчого об’єднання позашкільного закладу» обласного етапу Всеукраїнського конкурсу методичних моделей виховного процесу в освітніх закладах «Виховати особистість» (2010)


/Files/images/2016_rk/DSC03686.JPG Боарна Людмила Іванівна - керівник гуртків "Саду мого дивосвіт" та "Валеологія", що працюють на базі КЗ "Долинська ЗШ І – ІІІ ст. №2 ім.А.С.Макаренка Долинської районної ради".

У закладі працює з 2006 року.

У 2009 році нагороджена грамотою відділу освіти Долинської районної державної адміністрації.

/Files/images/Гасаненко.JPGГасаненко Олена Сергіївна – керівник гуртків «Оригамі» та «Інтелект+», що працюють на базі КЗ "Маловодянська ЗШ І – ІІІ ст. Долинської районної ради"

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В.К. Винниченка у 2000 році за спеціальністю вчитель хімії та біології.

У позашкільному закладі працює з 2003 року.

Проблемне питання: «Використання різних форм роботи як один з чинників формування громадянської зрілості підлітків».

Нагороджена Грамотою Управління освіти і науки Кіровоградської державної адміністрації за кращу методичну розробку з науково-технічної творчості серед педагогів позашкільних закладів (2009); Грамотою відділу освіти Долинської районної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління (2014).

Переможець конкурсу педагогічної майстерності "Кращий керівник гуртка - 2008".

У 2014 році стала переможцем у категорії "Інтелектуальний розвиток" обласного етапу Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності "Джерело творчості" в номінації "Керівник гуртка -2014".

У 2014 році Гасаненко О.С. присвоєно педагогічне звання "керівник гуртка - методист".

У 2016 році отримала Диплом ІІІ ступеня за участь у Всеукраїнському конкурсі "Цікава школа" номінація "Найоригінальніший навчальний заклад"

/Files/images/2016_rk/Діна Володимирівна.JPG Гетманець Діна Володимирівна - керівник гуртків "Вузликове плетіння" та "Народна лялька", майстер з виготовлення народного художнього вбрання (атестована Національною спілкою майстрів народного мистецтва України). Гуртки працюють на базі ЦДЮТ та КЗ "Долинська ЗШ І-ІІІ ст.№2 імені А.С.Макаренка Долинської районної ради".

Гетманець Д.В. - голова методичного об'єднання керівників гуртків декоративно-ужиткового напрямку, член обласного методичного об'єднання керівників гуртків декоративно-ужиткового напрямку.

У 2013 році їй присвоєно педагогічне звання "керівник гуртка - методист".

У 2016 році стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва" та лауреатом другого (очного) туру 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу "Джерело творчості".

/Files/images/2016_rk/Гломбіцька.jpg Гломбіцька Лариса Миколаївна - керівник гуртків «М’яка іграшка» та «В’язання гачком», що працюють на базі КЗ "Братолюбівська ЗШ І-ІІІ ст. Долинської районної ради".

Закінчила курси художньої прикладної вишивки (свідоцтво № 1184) в 1993 році Учбово-курсового сектору Будинку офіцерів МО СРСР.

У закладі працює з 1994 року.

Проблема, над якою працює педагог:«Формування національної свідомості вихованців через залучення дітей до участі у виставках та конкурсах».

У конкурсі педагогічної майстерності "Кращий керівник гуртка - 2008" виборола ІІ місце.

Нагороджена Грамотою відділу освіти Долинської райдержадміністрації (2012 р.)

/Files/images/2016_rk/P3173312.JPG Гніда Аліна Олександрівна - керівник гуртків "Паперове диво" і "Квілінг"", які працюють на базі НВК «Долинська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №3».

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В.Винниченка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Технологічну освіта" та здобула кваліфікацію вчителя технологій, профільного навчання (конструювання та моделювання одягу), креслення.

У позашкільному навчальному закладі працює з 2012 року.

У конкурсі педагогічної майстерності "На крилах творості" зайняла ІІІ місце (квітень 2017 р.).

/Files/images/2016_rk/Семінар 27.10.2016.JPG Грищенко Микола Васильович - керівник фізкультурно-спортивного та фізкультурно-оздоровчого гуртків, які працюють на базі ЗШ №2 та КЗ "НВК Долинська гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради".

У 1983 році закінчив Львівський державний університет та здобув кваліфікацію вчитель історії.

У ЦДЮТ працює з 2010 року.

/Files/images/2016_rk/Іра Дзюба.JPG Дзюба Ірина Олександрівна - керівник гуртків "Творча майстерня", "Чарівні пальчики" та "Дизайн одягу", що працюють у приміщенні ЦДЮТ.

Закінчила Нікопольське педагогічне училище у 1992 році за спеціальністю "вихователь дитячого садка". В ЦДЮТ працює з 2012 року.

У конкурсі педагогічної майстерності "Творча особистість" здобула ІІ місце (2013р).

/Files/images/2016_rk/Бомонд.JPG Ісаєв Сергій Борисович - керівник гуртка спортивного бального танцю "Бомонд", який працює у приміщенні ЦДЮТ.

Закінчив Кіровоградський державний педагогічний університет у 2002 році здобув кваліфікацію вчитель хореографії, етики та естетики.

У ЦДЮТ працює з 2013 року.

Нагороджений грамотою відділу освіти Долинської райдержадміністрації (2015 р.) та грамотою Долинської райдержадміністрації та районної ради (2017р).

Переможець конкурсу педагогічної майстерності "На крилах творчості" (квітень 2017 р)

/Files/images/2016_rk/Кобис.jpg

Кобис Оксана Анатоліївна - керівник гуртків "В'язання гачком" та "Різнобарвний дивограй", що працюють на базі Долинської ЗШ І-ІІІ ст. №4.

Закінчила Олександрійський педагогічний коледж у 2002 році. В ЦДЮТ працює з 1993 року.

Проблема, над якою працює педагог: "Розвиток творчих здібностей гуртківців через вивчення національних традицій на заняттях гуртка".

Нагороджена Грамотою відділу освіти Долинської райдержадміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята Дня працівників освіти (2008 рік) та подякою Управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації, обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді за методичну роботу"Виховання любові до національних традицій шляхом виготовлення "Великодніх символів" обласного конкурсу методичних робіт з науково- технічної творчості серед педагогів позашкільних навчальних закладів (2010 рік).

/Files/images/2015-2016_nr/DSCN3258.JPG Корнієнко Ігор Іванович - акомпаніатор ЦДЮТ.

Закінчив Дніпропетровське культурно-освітнє училище у 1982 році.

Нагорожений грамотою відділу освіти Долинської райдержадмінстрації (2016 р)

/Files/images/2016_rk/Росита.JPG Корнієнко Росіта Миколаївна - керівник гуртків «Жива скарбниця» та «Природничі фантазії», що працюють на базі НВК "Долинська гімназія - загальноосвітня школа № 3".

У позашкільному навчальному закладі працює з 1993 року.

Закінчила Криворізький державний педагогічний інститут у 1989 році за спеціальністю «вчитель географії та біології».

Проблемне питання, над яким працює педагог:«Виховання духовності через процес пізнання закономірностей природи».

Відзначена Дипломом учасника Всеукраїнського конкурсу «Цікава школа», номінація «Нетрадиційне заняття» (2012р.)

У 2015 році присвоєно педагогічне звання "керівник гуртка - методист".

У 2016 році стала переможцем заочного етапу та учасником очного обласного туру Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" у номінації "Керівник екологічного гуртка".

Голова профспілкового комітету закладу з 2017 року.

Нагороджена Подякою обласного управління освіти (2017 р)

/Files/images/Крамаренко.JPG

Крамаренко Ірина Сергіївна- керівник гуртків «Ляльковий театр» та «Театральне мистецтво», що працюють на базі Долинської ЗШ №4.

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка у 2005 році і отримала повну вищу освіту за спеціальністю « Початкове навчання» та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, організатора початкового навчання, вихователя дитячих дошкільних закладів.

У позашкільному навчальному закладі працює з 2011 року.

Проблемне питання, над яким працює педагог: «Розвиток естетичного виховання засобами театральної діяльності» (перебуває у відпустці по догляду за дитиною).

Переможець конкурсу педагогічної майстерності "Творча особистість" (2013 р).

/Files/images/2016_rk/Інна.jpg Леонтьєва Інна Василівна - керівник гуртка «Бісероплетіння», який працює на базі НВК «Долинська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №3».

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут ім.О.С.Пушкіна у 1991 році за спеціальністю вчитель російської мови та літератури.

В позашкільній освіті з 1994 року.

Проблемне питання «Розвиток соціальної компетентності вихованців у процесі проектної діяльності".

Нагороджена Грамотою відділу освіти за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята дня працівників освіти (2008р), Подякою управління освіти і науки, ОЦНТТУМу за методичну розробку заняття гуртка «Бісероплетіння» «Плетіння тваринок, героїв українських народних казок технікою паралельне низання» обласного конкурсу методичних робіт з науково-технічної творчості серед педагогів позашкільних навчальних закладів (2010р)

/Files/images/Директор.jpegМарущак Ірина Миколаївна - керівник гуртка "Українська мова", що працює на базі Долинської ЗШ №2 І-ІІІ ст. ім. А.С. Макаренка.

Закінчила у 2002 році КДПУ ім.В.Винниченка за спеціальністю "вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури".

Проблема, над якою працює педагог: "Формування комунікаційних компетентностей гуртківців засобами української мови". Гурток працює перший рік, але вихованці вже взяли участь у обласному конкурсі на кращу творчу роботу серед учнівської молоді, присвячену 150-річчю від дня народження видатного земляка, архітектора Якова Паученка та у ІІІ Всеукраїнському конкурсі есе «Я – європеєць», яку проводять Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України.

/Files/images/Микитенко.PNGМикитенко Світлана Анатоліївна - керівник гуртків "Лідер" та "Точка зору".

У позашкільній освіті працює з 2013 року.

Проблемне питання «Розвиток самопізнання і самовираження особистості в контексті національного виховання» (перебуває у декретній відпустці).

У конкурсі педагогічної майстерності "Творча особистість" посіла ІІ місце (2013 р)

/Files/images/2016_rk/Пайцун.JPG Пайцун Ірина Анатоліївна - керівник гуртків "Олівець-малювець" та "Павутинка", що працюють на базах КЗ "Долинська ЗШ І-ІІІ ст. №1 Долинської районної ради" та КЗ "Долинська ЗШ І-ІІІ ст. №2 ім. А.С.Макаренка Долинської районної ради"

Закінчила Кіровоградський педагогічний університет ім В.Винниченка за спеціальністю вчитель початкових класів.

У конкурсі педагогічної майстерності "Кращий керівник гуртка -2011" виборола ІІ місце.

/Files/images/Надя.jpg Польова Надія Сергіївна - керівник гуртка народно-сценічного танцю, який працює на базі ЗШ №4.

Закінчила Кіровоградський педагогічний університет імені Володимира Винниченка у 2016 році за спеціальністю Хореографія та здобула кваліфікацію вчитель хореографії, етики та естетики.

У ЦДЮТ працює з листопада 2016 року.

/Files/images/DSCN3743.jpg Попович Віта Леонідівна – керівник гуртків «М’яка іграшка» та "Штучні квіти", що працюють на базі ЦДЮТ.

Закінчила Слов'янське професійно-технічне училище № 76 у 1987 році за спеціальністю «живописець».

У закладі працює з 1992 року.

Проблемне питання, над яким працює керівник гуртка: "Розвиток творчих здібностей дітей на заняттях гуртка шляхом вивчення народних традицій, звичаїв".

Нагороджена Грамотою відділу освіти Долинської районної державної адміністрації за сумлінну працю,високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята Дня працівників освіти (2008р.) та Подякою Долинської районної державної адміністрації відділу у справах сім’ї , молоді та спорту за активну громадську позицію з питань збереження народних українських традицій, пропагування народної творчості,залучення до змістовного дозвілля дітей з багатодітних сімей та участь в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю - конкурсу «Таланти багатодітної родини» (2012 р.)

Нагороджена грамотою відділу освіти, молоді та спорту Долинської райдержадмінітрації (2017 р)

/Files/images/DSCN2599.JPGРева Світлана Володимирівна - керівник гуртків «Рельєфна вишивка» та "Художня вишивка", що працюють на базі Долинської ЗШ І-ІІІ ст. №1.

Закінчила Криворізький державний педагогічний університет у 2005 році за спеціальністю «початкове навчання» та здобула кваліфікацію "вчитель початкових класів".

В закладі працює з 2006 року.

Проблема, над якою працює керівник гуртка: «Вишивка як засіб збереження українських традицій та розвиток національної самосвідомості гуртківців».

Голова методичного об’єднання керівників гуртків декоративно-ужиткового напрямку, секретар атестаційної комісії та методичної ради закладу.

Нагороджена Грамотою відділу освіти Долинської районної державної адміністрації за сумлінну працю, високу професійну майстерність та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління. (2012 р.) та Грамотою за зайняте І місце у конкурсі педагогічної майстерності "Кращий керівник гуртка - 2011"

У 2016 році отримала Диплом ІІІ ступеня за участь у Всеукраїнському конкурсі "Цікава школа" номінація "Нетрадиційне заняття гуртка".

/Files/images/2013-2014_nr/9DYwqLRf1Cw.jpgРезніченко Оксана Євгеніївна - керівник гуртків "Народна творчість" та "Сувенір", які функціонують на базі ЗШ №1 та ЗШ №2.

В закладі працює з 2013 року.

У 2014 році закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет імені В. Винниченка та здобула кваліфікацію вчитель початкових класів.

/Files/images/2016_rk/Людмила.JPG Реп'яшник Людмила Ананіївна - керівник вокального гуртка "горицвіт", який працює на базі КЗ "НВК Долинська гумназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3" та ЦДЮТ.

Закінчила кіровградський державний педагогічний університет 1998 році за спеціальністю вчитель музики і народознавства.

У закладі працює з вересня 2016 року.

/Files/images/DSCN1668.jpg

Удовіченко Ірина Петрівна - керівник гуртків "Євроклуб "Діалог" та "Стань творцем свого життя".

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет імені В. Винниченка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література» та здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури основної і старшої школи. Має повну вищу освіту

Гурток «Євроклуб» «Діалог» розпочав свою діяльність 17 вересня 2010 року і працює на базі ЗШ №2 ім. А.С. Макаренка.

Проблемне питання, над яким працює керівник гуртка: «Формування життєвої компетентності гуртківців через організацію Європейських стосунків».

Нагороджена Грамотою за сумлінну творчу працю та значний особистий внесок у розвиток і виховання дітей та учнівської молоді та Грамотою за активну участь в обласному «Єврофесті – 2012» та вагомий особистий внесок у популяризацію європейських цінностей серед учнівської молоді та нагоди відзначення Дня Європи в Україні.

У конкурсі педагогічної майстерності "Творча особистість" посіла ІІІ місце (2013 р).

/Files/images/noviy_2017_rk/Валера.jpg Устенко Валерій Миколайович - керівник гуртків "Пішохідний туризм" та "Спортивне орієнтування", що працюють на базі КЗ "Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Долинської районної ради"

Закінчив Кіровоградський педагогічний інститут імені В.К. Винниченка у 1993 році та здобув кваліфікацію вчитель фізики та інформатики.

У позашкільній освіті з 2016 року.

Кiлькiсть переглядiв: 2399

Коментарi

 • CharlesAcexy

  2018-01-17 22:38:44

  http://muuh.ru/womans/chto-odet-s-siney-bluzkoy-v-volgograde/ французская женская одежда [url=http://ybv.webpyatigorsk.ru/sales/perednie-metallicheskie-ybki-na-vaz-2106-kupit/]Передние Металлические Юбки На Ваз 2106 Купить[/url] белые блузки для офиса купить оптом http://mfo-zaym.ru/womans/belaya-bluzka-dlya-polnih-kazan/ интернет магазин купальников 2012 http://gvu.webpyatigorsk.ru/sales/jenskie-bluzki-i-ybki-v-sankt-peterburge/ мондо мужская одежда украина [url=http://realjam.ru/womans/bluzki-v-minske-v-chelyabinske/]Блузки В Минске В Челябинске[/url] ватт одежда детская http://muuh...

 • Get A Loan

  2018-01-17 21:50:33

  advance cash loan cash advance loans cash advance loan [url=https://cashadvanceloan.us.com]cash advance loan[/url]...

 • Payday Express

  2018-01-17 19:21:06

  loans with bad credit bad credit loans unsecured loans for bad credit [url=https://loansforbadcredit.us.org]cash loan online[/url]...

 • Alvianron

  2018-01-17 18:17:56

  http://ibehalypu.adahedylib.ru/ananasovoe-dieticheskie-tabletki-pohudenie.html http://rukyduf.ozuminojev.ru/x9tUIS56A.htm [url=http://ucifyx.seqezybyb.ru/raschet-platejey-po-kreditu-s-dosrochnym-pogasheniem.html ]Tachece Kl TycleDesSdece[/url] [url=http://ibusupet.usyvyvuf.ru/2017/09/12-56883.asp ]haphJelebaf lobemine diewTign[/url] [url=http://izjkys.etixuvydog.ru/44970.htm ]fraxibra chaifs Gluppy[/url] kef Gearf sciehace...

 • lawrencekh4

  2018-01-17 17:11:31

  Check my new contract http://best.amatuer.erolove.top/?post-maribel elite pain porn free lesbain dilo porn milf dragon ball pan porn gnyacologist porn m porn videos on a nova...

 • Paper Back Writer

  2018-01-17 14:21:16

  research paper research paper research paper [url=https://researchpaper.us.com]research paper[/url]...

 • Jamesicews

  2018-01-17 13:35:04

  emergency loans no credit check best payday loan online best payday loan [url=https://bestpaydayloan.stream]best payday loan[/url] small payday loans small payday loans easy payday loans [url=https://smallpaydayloans.cricket]payday loans online[/url] internet payday loans easy fast payday loans internet payday loans [url=https://internetpaydayloans.stream]payday advance loans[/url] easy approval payday loans online payday loans for bad credit payday loans for bad credit [url=https://onlinepaydayloansforbadcredit...

 • ArkadiyMam

  2018-01-17 11:12:41

  http://kapococos.mirozuxad.ru/tablica-rascheta-kredita-v-eksele-skachat.html http://dademec.adukem.ru/IPXoIBY.asp http://daxes.rofadynut.ru/zaymy-v-glazove-srochno.html [url=http://epufuduqu.ifubifi.ru/45915.aspx ]Mt icoday Avebra[/url] [url=http://qyquw.ydocoh.ru/mikrozaym-onlayn-na-elektronnyy-koshelek.html ]ArcadayNowNida Smearve bumn[/url] [url=http://epufuduqu.ifubifi.ru/29431.aspx ]Ram daydaycorn Pyperervecex[/url] audire Liala apamn...

 • Jamesicews

  2018-01-17 09:54:33

  same day payday loans online same day payday loans online same day payday loans online [url=https://samedaypaydayloansonline.bid]same day payday loans online[/url] best essay writing service essay writing service writing my essay [url=https://bestessaywritingservice.science]good essay[/url] getting a loan loan online loan [url=https://moneyloan.trade]money loan[/url] college essay help college application essay primary homework help tudors [url=https://collegeapplicationessay.bid]college essay help[/url] quick loans quick loans best cash loans online [url=https://quickloans...

 • Patrickmaipt

  2018-01-17 06:06:09

  Последние женские новости здесь [url=http://french-foto.ru/]french-foto.ru[/url]...