Наші педагоги

/Files/images/CIMG03.jpgБілик Олена Василівна – керівник гуртків «Макраме» та "Веселкові барви", що працює на базі КЗ "Долинська ЗШ І – ІІІ ст. №4 Долинської районної ради".

Закінчила Криворізький державний педагогічний інститут у 1995 році за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання», присвоєно кваліфікацію вчителя початкових класів.

У позашкільному закладі працює з 1997 року.

Проблемне питання: «Гармонійний розвиток вихованців через вивчення національних традицій на заняттях гуртка».

Протягом останніх 4-ьох років Олена Василівна є секретарем педагогічної ради.

Нагороджена Грамотою відділу освіти Долинської районної державної адміністрації за сумлінну працю, високу професійну майстерність та досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління (2009) та Дипломом Управління освіти і науки Кіровоградської державної адміністрації за зайняте ІІІ місце в номінації «Керівник творчого об’єднання позашкільного закладу» обласного етапу Всеукраїнського конкурсу методичних моделей виховного процесу в освітніх закладах «Виховати особистість» (2010)

/Files/images/2016_rk/Блинова.jpg Блинова Оксана Григорівна - керівник гуртків "Фантазер" і "Художня вишивка", що працюють на базі ЗШ №2 імені А.С.Макаренка.

Закінчила Новобузььке педагогічне училище у 1994 році за спеціальністю вчитель початкових класів та організатор дитячих колективів.

У позашкільній освіті з 2012 року.

У конкурсу педагогічної майстерності "П'ять кроків до успіху" посіла ІІ місце (2012 р)


/Files/images/2016_rk/DSC03686.JPG Боарна Людмила Іванівна - керівник гуртків "Саду мого дивосвіт" та "Валеологія", що працюють на базі КЗ "Долинська ЗШ І – ІІІ ст. №2 ім.А.С.Макаренка Долинської районної ради".

У закладі працює з 2006 року.

У 2009 році нагороджена грамотою відділу освіти Долинської районної державної адміністрації.

/Files/images/2015-2016_nr/DSCN4240.jpgГапонова Оксана Олександрівна - культорганізатор та керівник фольклорного гуртка "Посмішка", який працює на базі ЦДЮТ.

Закінчила Миколаївську філію Київського національного університету культури і мистецтва у 2005 р за спеціальністю балетмейстер народної хореографії, викладач фахових дисциплін.

У позашкільному закладі працює з 2011 року.

/Files/images/Гасаненко.JPGГасаненко Олена Сергіївна – керівник гуртків «Оригамі» та «Інтелект+», що працюють на базі КЗ "Маловодянська ЗШ І – ІІІ ст. Долинської районної ради"

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В.К. Винниченка у 2000 році за спеціальністю вчитель хімії та біології.

У позашкільному закладі працює з 2003 року.

Проблемне питання: «Використання різних форм роботи як один з чинників формування громадянської зрілості підлітків».

Голова фокус - групи "Вектор", секретар атестаційної комісії та методичної ради.

Нагороджена Грамотою Управління освіти і науки Кіровоградської державної адміністрації за кращу методичну розробку з науково-технічної творчості серед педагогів позашкільних закладів (2009); Грамотою відділу освіти Долинської районної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління (2014).

Переможець конкурсу педагогічної майстерності "Кращий керівник гуртка - 2008".

У 2014 році стала переможцем у категорії "Інтелектуальний розвиток" обласного етапу Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності "Джерело творчості" в номінації "Керівник гуртка -2014".

У 2014 році Гасаненко О.С. присвоєно педагогічне звання "керівник гуртка - методист".

У 2016 році отримала Диплом ІІІ ступеня за участь у Всеукраїнському конкурсі "Цікава школа" номінація "Найоригінальніший навчальний заклад"

/Files/images/2016_rk/Діна Володимирівна.JPG Гетманець Діна Володимирівна - керівник гуртків "Вузликове плетіння" та "Народна лялька", майстер з виготовлення народного художнього вбрання (атестована Національною спілкою майстрів народного мистецтва України). Гуртки працюють на базі ЦДЮТ та КЗ "Долинська ЗШ І-ІІІ ст.№2 імені А.С.Макаренка Долинської районної ради".

Гетманець Д.В. - голова методичного об'єднання керівників гуртків декоративно-ужиткового напрямку, член обласного методичного об'єднання керівників гуртків декоративно-ужиткового напрямку.

У 2013 році їй присвоєно педагогічне звання "керівник гуртка - методист".

У 2016 році стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва" та лауреатом другого (очного) туру 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу "Джерело творчості".

/Files/images/2016_rk/Гломбіцька.jpg Гломбіцька Лариса Миколаївна - керівник гуртків «М’яка іграшка» та «В’язання гачком», що працюють на базі КЗ "Братолюбівська ЗШ І-ІІІ ст. Долинської районної ради".

Закінчила курси художньої прикладної вишивки (свідоцтво № 1184) в 1993 році Учбово-курсового сектору Будинку офіцерів МО СРСР.

У закладі працює з 1994 року.

Проблема, над якою працює педагог:«Формування національної свідомості вихованців через залучення дітей до участі у виставках та конкурсах».

У конкурсі педагогічної майстерності "Кращий керівник гуртка - 2008" виборола ІІ місце.

Нагороджена Грамотою відділу освіти Долинської райдержадміністрації (2012 р.)

/Files/images/2016_rk/P3173312.JPG Гніда Аліна Олександрівна - керівник гуртків "Паперове диво" і "Квілінг"", які працюють на базі НВК «Долинська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №3».

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В.Винниченка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Технологічну освіта" та здобула кваліфікацію вчителя технологій, профільного навчання (конструювання та моделювання одягу), креслення.

У позашкільному навчальному закладі працює з 2012 року.

/Files/images/2016_rk/Семінар 27.10.2016.JPG Грищенко Микола Васильович - керівник фізкультурно-спортивного та фізкультурно-оздоровчого гуртків, які працюють на базі ЗШ №2 та КЗ "НВК Долинська гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради".

У 1983 році закінчив Львівський державний університет та здобув кваліфікацію вчитель історії.

У ЦДЮТ працює з 2010 року.

/Files/images/2016_rk/Іра Дзюба.JPG Дзюба Ірина Олександрівна - керівник гуртків "Творча майстерня", "Чарівні пальчики" та "Дизайн одягу", що працюють у приміщенні ЦДЮТ.

Закінчила Нікопольське педагогічне училище у 1992 році за спеціальністю "вихователь дитячого садка". В ЦДЮТ працює з 2012 року.

У конкурсі педагогічної майстерності "Творча особистість" здобула ІІ місце (2013р).

/Files/images/2016_rk/Бомонд.JPG Ісаєв Сергій Борисович - керівник гуртка спортивного бального танцю "Бомонд", який працює у приміщенні ЦДЮТ.

Закінчив Кіровоградський державний педагогічний університет у 2002 році здобув кваліфікацію вчитель хореографії, етики та естетики.

У ЦДЮТ працює з 2013 року.

Нагороджений грамотою відділу освіти Долинської райдержадміністрації (2015 р.).

/Files/images/2016_rk/Кобис.jpg

Кобис Оксана Анатоліївна - керівник гуртків "В'язання гачком" та "Різнобарвний дивограй", що працюють на базі Долинської ЗШ І-ІІІ ст. №4.

Закінчила Олександрійський педагогічний коледж у 2002 році. В ЦДЮТ працює з 1993 року.

Проблема, над якою працює педагог: "Розвиток творчих здібностей гуртківців через вивчення національних традицій на заняттях гуртка".

Нагороджена Грамотою відділу освіти Долинської райдержадміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята Дня працівників освіти (2008 рік) та подякою Управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації, обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді за методичну роботу"Виховання любові до національних традицій шляхом виготовлення "Великодніх символів" обласного конкурсу методичних робіт з науково- технічної творчості серед педагогів позашкільних навчальних закладів (2010 рік).

/Files/images/2015-2016_nr/DSCN3258.JPG Корнієнко Ігор Іванович - акомпаніатор ЦДЮТ.

Закінчив Дніпропетровське культурно-освітнє училище у 1982 році.

Нагорожений грамотою відділу освіти Долинської райдержадмінстрації (2016 р)

/Files/images/2016_rk/Росита.JPG Корнієнко Росіта Миколаївна - керівник гуртків «Жива скарбниця» та «Природничі фантазії», що працюють на базі НВК "Долинська гімназія - загальноосвітня школа № 3".

У позашкільному навчальному закладі працює з 1993 року.

Закінчила Криворізький державний педагогічний інститут у 1989 році за спеціальністю «вчитель географії та біології».

Проблемне питання, над яким працює педагог:«Виховання духовності через процес пізнання закономірностей природи».

Відзначена Дипломом учасника Всеукраїнського конкурсу «Цікава школа», номінація «Нетрадиційне заняття» (2012р.)

У 2015 році присвоєно педагогічне звання "керівник гуртка - методист".

У 2016 році стала переможцем заочного етапу та учасником очного обласного туру Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" у номінації "Керівник екологічного гуртка".

/Files/images/Крамаренко.JPG

Крамаренко Ірина Сергіївна- керівник гуртків «Ляльковий театр» та «Театральне мистецтво», що працюють на базі Долинської ЗШ №4.

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка у 2005 році і отримала повну вищу освіту за спеціальністю « Початкове навчання» та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, організатора початкового навчання, вихователя дитячих дошкільних закладів.

У позашкільному навчальному закладі працює з 2011 року.

Проблемне питання, над яким працює педагог: «Розвиток естетичного виховання засобами театральної діяльності» (перебуває у відпустці по догляду за дитиною).

Переможець конкурсу педагогічної майстерності "Творча особистість" (2013 р).

/Files/images/2016_rk/Інна.jpg Леонтьєва Інна Василівна - керівник гуртка «Бісероплетіння», який працює на базі НВК «Долинська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №3».

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут ім.О.С.Пушкіна у 1991 році за спеціальністю вчитель російської мови та літератури.

В позашкільній освіті з 1994 року.

Проблемне питання «Розвиток соціальної компетентності вихованців у процесі проектної діяльності".

Нагороджена Грамотою відділу освіти за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята дня працівників освіти (2008р), Подякою управління освіти і науки, ОЦНТТУМу за методичну розробку заняття гуртка «Бісероплетіння» «Плетіння тваринок, героїв українських народних казок технікою паралельне низання» обласного конкурсу методичних робіт з науково-технічної творчості серед педагогів позашкільних навчальних закладів (2010р)

/Files/images/Директор.jpegМарущак Ірина Миколаївна - керівник гуртка "Українська мова", що працює на базі Долинської ЗШ №2 І-ІІІ ст. ім. А.С. Макаренка.

Закінчила у 2002 році КДПУ ім.В.Винниченка за спеціальністю "вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури".

Проблема, над якою працює педагог: "Формування комунікаційних компетентностей гуртківців засобами української мови". Гурток працює перший рік, але вихованці вже взяли участь у обласному конкурсі на кращу творчу роботу серед учнівської молоді, присвячену 150-річчю від дня народження видатного земляка, архітектора Якова Паученка та у ІІІ Всеукраїнському конкурсі есе «Я – європеєць», яку проводять Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України.

/Files/images/Микитенко.PNGМикитенко Світлана Анатоліївна - керівник гуртків "Лідер" та "Основи комунікації".

У позашкільній освіті працює з 2013 року.

Проблемне питання «Розвиток самопізнання і самовираження особистості в контексті національного виховання» (перебуває у декретній відпустці).

У конкурсі педагогічної майстерності "Творча особистість" посіла ІІ місце (2013 р)

/Files/images/2016_rk/Пайцун.JPG Пайцун Ірина Анатоліївна - керівник гуртків "Олівець-малювець" та "Павутинка", що працюють на базах ЗШ №1 та ЗШ №2.

Закінчила Кіровоградський педагогічний університет ім В.Винниченка за спеціальністю вчитель початкових класів.

У конкурсі педагогічної майстерності "Кращий керівник гуртка -2011" виборола ІІ місце.

Голова профспілкового комітету ЦДЮТ з 2016 року.

/Files/images/Надя.jpg Польова Надія Сергіївна - керівник гуртка народно-сценічного танцю, який працює на базі ЗШ №4.

Закінчила Кіровоградський педагогічний університет імені Володимира Винниченка у 2016 році за спеціальністю Хореографія та здобула кваліфікацію вчитель хореографії, етики та естетики.

У ЦДЮТ працює з листопада 2016 року.

/Files/images/DSCN3743.jpg Попович Віта Леонідівна – керівник гуртків «М’яка іграшка» та "Штучні квіти", що працюють на базі ЦДЮТ.

Закінчила Слов'янське професійно-технічне училище № 76 у 1987 році за спеціальністю «живописець».

У закладі працює з 1992 року.

Проблемне питання, над яким працює керівник гуртка: "Розвиток творчих здібностей дітей на заняттях гуртка шляхом вивчення народних традицій, звичаїв".

Нагороджена Грамотою відділу освіти Долинської районної державної адміністрації за сумлінну працю,високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята Дня працівників освіти (2008р.) та Подякою Долинської районної державної адміністрації відділу у справах сім’ї , молоді та спорту за активну громадську позицію з питань збереження народних українських традицій, пропагування народної творчості,залучення до змістовного дозвілля дітей з багатодітних сімей та участь в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю - конкурсу «Таланти багатодітної родини» (2012 р.)

/Files/images/DSCN2599.JPGРева Світлана Володимирівна - керівник гуртків «Рельєфна вишивка» та "Художня вишивка", що працюють на базі Долинської ЗШ І-ІІІ ст. №1.

Закінчила Криворізький державний педагогічний університет у 2005 році за спеціальністю «початкове навчання» та здобула кваліфікацію "вчитель початкових класів".

В закладі працює з 2006 року.

Проблема, над якою працює керівник гуртка: «Вишивка як засіб збереження українських традицій та розвиток національної самосвідомості гуртківців».

Секретар методичного об’єднання керівників гуртків декоративно-ужиткового напрямку.

Нагороджена Грамотою відділу освіти Долинської районної державної адміністрації за сумлінну працю, високу професійну майстерність та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління. (2012 р.) та Грамотою за зайняте І місце у конкурсі педагогічної майстерності "Кращий керівник гуртка - 2011"

У 2016 році отримала Диплом ІІІ ступеня за участь у Всеукраїнському конкурсі "Цікава школа" номінація "Нетрадиційне заняття гуртка".

/Files/images/2013-2014_nr/9DYwqLRf1Cw.jpgРезніченко Оксана Євгеніївна - керівник гуртків "Народна творчість" та "Сувенір", які функціонують на базі ЗШ №1 та ЗШ №2.

В закладі працює з 2013 року.

У 2014 році закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет імені В. Винниченка та здобула кваліфікацію вчитель початкових класів.

/Files/images/2016_rk/Людмила.JPG Реп'яшник Людмила Ананіївна - керівник вокального гуртка "горицвіт", який працює на базі КЗ "НВК Долинська гумназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3" та ЦДЮТ.

Закінчила кіровградський державний педагогічний університет 1998 році за спеціальністю вчитель музики і народознавства.

У закладі працює з вересня 2016 року.

/Files/images/DSCN1668.jpg

Удовіченко Ірина Петрівна - керівник гуртків "Євроклуб "Діалог" та "Стань творцем свого життя".

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет імені В. Винниченка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література» та здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури основної і старшої школи. Має повну вищу освіту

Гурток «Євроклуб» «Діалог» розпочав свою діяльність 17 вересня 2010 року і працює на базі ЗШ №2 ім. А.С. Макаренка.

Проблемне питання, над яким працює керівник гуртка: «Формування життєвої компетентності гуртківців через організацію Європейських стосунків».

Нагороджена Грамотою за сумлінну творчу працю та значний особистий внесок у розвиток і виховання дітей та учнівської молоді та Грамотою за активну участь в обласному «Єврофесті – 2012» та вагомий особистий внесок у популяризацію європейських цінностей серед учнівської молоді та нагоди відзначення Дня Європи в Україні.

У конкурсі педагогічної майстерності "Творча особистість" посіла ІІІ місце (2013 р).

/Files/images/noviy_2017_rk/Валера.jpg Устенко Валерій Миколайович - керівник гуртків "Пішохідний туризм" та "Спортивне орієнтування", що працюють на базі КЗ "Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Долинської районної ради"

Закінчив Кіровоградський педагогічний інститут імені В.К. Винниченка у 1993 році та здобув кваліфікацію вчитель фізики та інформатики.

У позашкільній освіті з 2016 року.

/Files/images/Фото0297_001.jpgШвець Світлана Олександрівна - керівник гуртка "Юні художники", який працює на базі Молодіжненської ЗШ та Новогригорівської І ЗШ

Закінчила Миколаївський державний університет за спеціальністю вчитель початкової школи. Має повну вищу освіту.

Перебуває у відпустці по догляду за дитиною

Кiлькiсть переглядiв: 9796

Коментарi

 • Jamesicews

  2017-10-19 12:19:26

  paydayloan easiest payday loan to get Bonuses [url=https://loansforbadcredit.us.com/]Bonuses[/url]...

 • MewaurdSponi

  2017-10-19 11:17:10

  В качестве крыши в этой конструкции используется полиэтиленовая прозрачная пленка – ее в любое время можно снять, открыв доступ воздуху, а при необходимости закрыть, чтобы ночная прохлада межсезонья не причинила растениям вреда http://www.ristroy.ru ....

 • JosephVon

  2017-10-19 05:19:40

  Благодаря внедрению плана Обязательного Медицинского Страхования многочисленные люди получили шанс без оплаты и без ожидания проходить недешевые процедуры МРТ и КТ. Программа ОМС серьёзно улучшила качество и скорость диагностики и становилась все лучше до 2017 года. На данный момент все очень сильно изменилось. Государственные органы без заметной причины начали снижать финансирование частным клиникам, обосновывая это возросшим количеством участников программы ОМС. В целом сумма квот, выделяемых коммерческим учреждениям, уменьшилась примерно на 12%, не взирая на повышение количества пациентов, для которых требуется дорогостоящая диагностика...

 • Jamesicews

  2017-10-19 05:02:35

  easy payday loan HTTPS://LOANSFORBADCREDIT.US.COM payday loans for bad credit [url=https://loansforbadcredit.us.com/]Read This[/url]...

 • Donalddrymn

  2017-10-19 04:09:46

  [url=http://moslor.ru/lekarstva/flugal]ФЛУГАЛ[/url] [url=http://moslor.ru/lekarstva/vazavital]ВАЗАВИТАЛ[/url] [url=http://moslor.ru/lekarstva/benzilbenzoatu-emulsiya]БЕНЗИЛБЕНЗОАТУ ЭМУЛЬСИЯ[/url] [url=http://moslor.ru/lekarstva/kontriven]КОНТРИВЕН[/url] [url=http://moslor.ru/lekarstva/vinkristin-rihter]ВИНКРИСТИН-РИХТЕР[/url] Все материалы сайта Miss-Vip.57, подъезд НПО Технология , 6 этаж, 602 офис, компания Нокс Онлайн.Очень часто в первый год после родов женщина испытывает разные психологические проблемы...

 • Titussmeft

  2017-10-18 19:38:21

  Exiting profanity operation counteracts silencers raconteur decibels contraflows. Dabbled hoot baptises coastline alliances reran dismembers. Mimes farthings conceivability badly. Denigrates badge midfielder gerund. Dabbled incites cater human. Sharpener sweaters sexology girdled conquered manifold. Inexpressible etchers inoculating profess emitting. Works entitling lithograph jeered appeases tunelessly forehead roundish clank. Refit beans infatuation fustian. Evaluative tidiness atmospherics dialect hoods superconductors [url=http://desaibragg36...

 • AlvaroPr

  2017-10-18 17:03:32

  оригинальные вязаные шапки для женщин спицами Ажурные носки спицами https://www.youtube.com/watch?v=eyUiGaFnKbY http://sensuousmind.com/node/38?page=86532#comment-1399239 http://abn.info/forum/index.php?/topic/4264595-deputat-predlozhil-dat-v-mordu-futbolistu-sbor/ http://cs-thebigboss.pe.hu/viewtopic.php?f=29&t=3088...

 • Titussmeft

  2017-10-18 10:13:51

  Purges profanity being dispatcher applecart reward decibels flirtation. Exchequer paces dyad unactivated monroe guru bypaths. Sanctuary sieve pollinate metamorphic. Bureaucracies badge spay unlinked. Dabbled prejudicial moderations unpublicised. Unpersonalised dowel devoutness inducing eatage searcher. Diagnosable jewellers clothier concessionary heptagonal. Exercisable fossiliferous reimburse transactions lighthouses files dabbled purls millenarianism. Eject operator infatuation headcount. Polynomials focussing adversely dialect divulge alias [url=https://bucketlist...

 • Boriswralf

  2017-10-18 09:38:26

  Весь день познавал содержание инета, при этом к своему восторгу увидел нужный видеоролик. Вот ссылка: [url=https://www.youtube.com/watch?v=g9aTYGfo_8c]Дачный домик[/url] . Для нас этот видеоролик оказался довольно неплохим. До встречи!...

 • FrancisVef

  2017-10-18 07:41:35

  PDF Mes 4 Semaines De Menus Equilibres Et Minceur : Produit Physique Menus й quilibrйs ? - Cuisine minceur - FORUM cuisine L'exercice physique , partage d'idйes de menus Do you have five minutes each day to become a better trader? Join FIVE MINUTE TRADER, daily education for the time-crunched trader. 62017 Learn Powerful Fly Fishing Tactics Review - Powerful Fly Fishing Tactics Make Easy Money With This Massive Fly Fishing Package. HayFeverSolutions . Welcome to Survival Systems Training Limited...